1500 tl ve üzeri Kargo ÜcretsizDestek Hattı : +90 462 341 47 27

Sıkça Sorulan Sorular

yinedemcayalalim.com’a üye olmak için tüm sayfalarda sayfanın sağ en üstünde bulunan Hesabım butonuna tıklayarak gerekli bilgilerin alındığı sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmanız halinde size uygun kampanyalardan haberdar olarak fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yine ödeme aşamasındada hesap oluştur kutucuğunu seçip parolanızı belirleyerek kolayca üye olabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden dilerseniz üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. Bunun için seçtiğiniz ürünü sepete attıktan sonra sepet içerisinden ödeme sayfasına gidip “Fatura Detayları” bölümünü doldurarak üye olmadan direk ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerinizin size ulaştırılabilmesi ve size iyi hizmet verebilmemiz için bundan sonraki tüm aşamalarda bilgilerinizi eksiksiz olarak girdiğinizden lütfen emin olun.

Şifrenizi değiştirmek için;
1. Üye Girişi yapın.
2. Hesabım içerisinde bulunan “Hesap detayları” sekmesinin altında bulunan “Mevcut şifre” , “Yeni şifre” , “Yeni şifre onayla” boşluklarını doldurup “Değişiklikleri kaydet” butonuna tıklayıp yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizi iptal etmeniz durumunda yaptığınız tüm işlemleri artık hesabınızda göremeyeceğinizi hatırlatmak isteriz. yinedemcayalalim.com üyelik bilgilerini iptal etmek için İletişim Formu doldurarak bilgilerinizin silinmesi yönünde talepte bulunabilirsiniz.